Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Media creation tool failed

Obcas este upgradujem win7 na win10 a vacsinou s tym nie je problem.
Maximalne je treba na neaktualizovanych win7 doplnit tls 1.1 a 1.2.
Teraz v priebehu 2 tyzdnov som vsak narazil na 2 pc (jeden nb, jedno pc)m kde boli doplnene akutalizacie win7 na maximalnu moznu mieru a inovancia na win10 zlyha na cca 80-90% s tym, ze napise, ze to zlyhalo a nic viac k tomu.
Zacinam mat podozrenie, ci nejake posledne aktualizacie vo win7 nezabranovali upgradu na win10.
Riesil ste to uz niekto?
To prve pc som vzdal, bola tam nejaka i5 2nd generacie, takze zufalo stare, tento nb ma dokonca len 2 GB a i3 2nd generacie, ale zaujima to, kde moze byt zakopany.

Data samozrejme zachovas. To iso je jen k tomu, aby instalacka mela vse a netahala to v prubehu instalace z netu.
Pres media si nech vytvorit iso. To rozbal (7Zip) do slozky a spust setup.exe
On se te zepta, zda chces zachovat programy a data.

Primo se spoustenim tech webovych upgrade mam spatne zkusenosti.

Jestli ty soubory (tak aby bylo poznat v jaké byly cestě) zabalíš do 7z archivu tak se na ně zkusím podívat.
Ale jak už jsem psal, za mě nejvhodnější je provést čistou instalaci, i toto: "skolsky pc s roznym hudobnym sw a Office neznameho povodu" se dá řešit... Když ale píšeš "Office neznameho povodu"... přičemž zjistit co je to za Office a jakého je ten Office licencování, je celkem triviální, tak si říkám, jestli by to neměl dělat někdo jiný :-)