Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalitni zdroj 2022

zdarec, asi mi dosluhuje 5 let starý seasonic 750fx gold; při zátěži občas "bzučí" a větrák je už o něco hlučnější než býval (mám docela tiché PC a nehlučnější je práve zdroj při zátěži)

HW: RTX 3080 suprim x
I7-9700k
3x SSD
7x noctua větrák

Chtěl bych vaše doporučení na nějaký kvalitní zdroj koupit 1000w nebo 850w ?

Nebo jestli koupit Seasonic Focus GX 1000 Gold a usnadnit si práci s přepojováním a nechat tam staré kabely ?

díky

Podle mě by ho stačilo rozebrat a vyfoukat po těch letech od prachu. Ventilátor můžeš vyměnit, nebo nechat stávající a zapojit ho do desky, namísto zdroje. Jinak ale odpověd na dotaz je, kup si znovu Seasonic, jsou to kvalitní zdroje. 750W máš i s rezervou, není třeba kupovat 1000W.