Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem male pismeno za teckou Word

Zdravim.Chtel bych poradit s wordem.Nemuzu otevrit automaticke opravy ohledne tecky za slovem ve wordu.Chtel bych,aby se psalo za teckou automaticky male pismeno.Kdyz chci otevrit v moznostech aut. opravy,tak prestane word fungovat.

Mňa stejný problém sere mnoho krát na mobilných klávesniciach.... potrebujem napísať `object.property` a ono napíšem `object. Property` čo je samozrejme nesprávne. Skús potom odpísať z mobilu nejakému človeku ohľadom pomoci v rámci programovania.

Nie je to pravda... Ak napíšem vetu:

Na vypísanie textu do konzole v programovacom jazyku JavaScript musíte napísať kód console.log(), text sa následne zadáva medzi guľaté zátvorky.

Tak tam rozhodne za bodkou za console NESMIE byť medzera. Samozrejme to nie je vetná bodka, ale o tom tazateľ ani nepísal. A mňa to tiež sere keď mi vymrdaná "smart" featura opraví "console.log()" na "console. Log()".

Popravde budem rád ako toto vypnúť na SwiftKey alebo GBoard.

Netuším, v prípade LibreOffice som toto opravil jednoducho, ale MS Office nepoužívam. Tam to bolo v Nástroje -> Možnosti -> Nastavenie jazyka -> Pomôcky na písanie a tam bola možnosť vypnúť aj veľké písmená po bodke, aj medzeru po bodke.