Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Word - Jak přidat do nabídky vlastní šablonu?

Dobrý den,

Potřebuji vytvořit vlastní šablony do Wordu a dát je do hlavní nabídky.

První dvě jsem vesměs udělal, vytvořil jsem nový soubor podle požadavků a uložil jako šablonu *.dotx.

Jenže nevím, jak ho dát do nabídky. Word mně nabízí pouze prázdnou šablonu nebo hromadu online. Nikde tam není tlačítko pro přidání vlastních šablon.

Jak to, prosím Vás, udělám?

Děkuji

Pokud jde o nabídku šablon, je potřeba to dát do zvolené složka (složka se šablonami se dá nastavit, lze tedy naopak word nasměrovat do složky se šablonami).

Pokud je potřeba to přidat do menu tak i ti jde, míval jsem takto nějakou šablonu rovnou v nabídce soubor, že jsem nemusel nic proklikávat (teda aspoň ve starších verzích (možná '97), kde menu bylo, jak je to v současných nevim, ale ten ribon je snad taky uživatzelsky upravitelný). Jde dokonce přiřadit klávesovou zkratku, ale to je dost nešikovné, pokud se takový dokument nevytváří moc často.