Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nedetekuje druhý NVME disk

Dobrý večer. Ze staršího noťasu co se mi dostal od známého z práce do ruky jsem vydlabal Nějaký Samsung 256Gb NVME disk. Přesný typ neznám jelikož má strhnutej původní polep ale vypadá jak 860, ne 980. Je na něm nainstalován Linux (irelevantní informace hádám). Problém je že když se snažím nabootovat přímo z toho disku, spustí se nějaké Linux rozhraní o pár písmenech, ale když se ho snažím přeinstalovat přes Bootable USB tak jakoby ten disk neexistoval, instalace Windows ho prostě nedetekuje. Další věc ale je že když nabootuju svůj PC z jiného NVME na kterém mám systém tak ani tam ten disk (v "disk manageru") neni zaznamenán. Oba sloty které na desce mám fungují s jinými disky bez problému. Nějaké nápady na to jak ten disk "spravit"? Pokud by neexistovalo nějaké lehké/rychlé řešení tak nevadí, žádná škoda 256GB.. Díky moc

Nejde videt, protoze je naformatovan na [ext4 ](file system ktery ti Windows nerozezna, tudiz ho nevidís).
Kuoríkladu pred nejake live CD s linux treba s GParted odstran vsechny oddíli a naformatuj ho na [NTFS]

Ted uz by se ti ten disk mel pod Windows tak jako pri pouzití instalačního média bez problému zbrazit.