Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kancelářské PC do 20K

Dobrý den,

chtěl bych poradit s výběrem PC do kanceláře. Požadavky jsou následující:

- velmi tichý chod
- výkonné CPU (v rámci cenové kategorie)
- 16GB RAM
- elegantní, jednoduchý styl PC skříně

Předem děkuji za Vaše návrhy.

Tak nejak, hola zbytecnost. Ja dal do sestavy akorat silene predimenzovany "zbytecny" Fortis 5 na Ryzen 7 5700G, protoze pozadavek "velmi tichý chod". Takze ho tohle naprosto v pohode uchladi na minimalni otacky = bude to tiche. Zadny dalsi vetrak (= dalsi zdroj hluku) tam byt nemusi, dokonce bych rekl ze ani outtake vzadu, imho.

Case je hlavne veci vkusu, pokud to tam vleze.