Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upgrade paměti DDR4

Zdravím. Mám v PC 2x paměť kingston khx3200c16d4/8gx ( 2 x 8 GB ) - Chtěl bych si paměť rozšířit ale přesně tyhle paměti už koupit nejdou. Poradíte mi jakou nejlepší variantu k těmto pamětím koupit ? Aby se to nehádalo ? Chtěl bych přidat další paměť 2x 8 GB. Díky

Při hraní to občas zaškobrtne při náročnějších hrách. Jen chci využít prázdného místa. Ale jestli je to dostačující a zbytečné tak na to asi prdím.Jen jsem chtěl využít prázdné místo na desce. Mohu sehnat paměť za půlku tak proto .Akorát nevím jakou.....

Procesor umí obsloužit na maximální rychlost dvě ramky. Mícháním 4ks pravděpodobně klesne jejich rychlost.
Volil bych 2x16 modul.

Počkal bych měsíc dva až budou lidi kupovat nové AMD a dr5 bude 32gb rám plný bazoš.

Přidání rám ti pravděpodobně nepomůže... zkus si někde půjčit a uvidíš.