Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuková karta

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zdejších expertů, jestli by mi zodpověděl jednoduchou otázku. Potřebuji externí zvukovou kartu, ale aby měla v sobě nějaké slušnější DAC převodníky 24/192 ES SABRE, bluetooth aptx (používám B&W PX7), linkové výstupy pro aktivní PC reproduktory, slušnější výstup na sluchátka (AKG K701, Senn HD800), samozřejmě integrovaný zesilovač.

Děkuji

Sluchátka jsem už napsal na čem poslouchám :) No jako reproduktory k PC mám Edifier S1000MKII. Hlavně to musí být opravdu externí karta na USB, jelikož PC mám Intel NUC 11 a toho rozhodně nechci měnit. Rozpočet, dal bych těch 8K, když tak bych něco přidal.

bluetooth nemá žiadna zvukovka,existujú zvukovky s wifi rovnako aj mikrofonne sústavy bez káblov a tie fungujú na wifi princípe,nie cez nespolahlivý bt,takže to môžeš rovno vylúčiť,pokial nechceš nejakú čínsku noname z aliexpressu,tam nájdeš všetko,existujú prídavné prijímače bt od yamahy a harman kardon,prvotne určené pre receivre,nie zvukové karty ako také,možno by sa dali vhodne skombinovať,to si ovšem treba pozrieť,ale priamo integrované v kartách momentálne nikto nevyrába.............výstupy na kvalitné sluchátka majú všetky poloprofi/profi zvukovky,pokial chceš špičku,tak pozri yamaha/steinberg UR/RT sériu s usb3.2,UAD,focusrite, RME,tie používajú Neutrik konektory a zapojenia od Ruperta Neveho.......ESS Sabre nenájdeš v žiadnej zvukovej karte vyrábanej v súčasnosti,len v rôznych receivroch,yamaha/Steinberg a UAD si vyrábajú svoje,yamaha/steinberg ako zatial jediná má hw 192KHz/32 bit,sú ovšem vymenitelné,obvykle zasadené v paticiach,neletované,M-Audio používa výlučne AKM,Behringer JRC a Natsemi,preto o ňom hovorím,že šum a brum je featura,nie chyba,focusrite/RME Texas Instruments,obvykle vylepšované varianty Burr-Brown...

Z dotazu mám trocha chaos. Chceš za každú cenu DAC/AMP v rámci jedného zariadenia? Odporúčané riešenie je samostatný DAC a AMP ale z mojich skúseností nevadí ani AIO riešenie. B&W PX7 a Senn HD800 to sú odlišné dimenzie. B&W PX7 by šlo skombinovať s nejakým prednostným prehrávačom. Pre slúchadlá je populárne kombo Schiit Modi 3 / Magni 3. Sú aj iné po ktorých sa môžeš ohliadnuť - FiiO, Topping, Aune.