Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč nelze nabootovat Linux Slax 15 x64?

Nelze nabootovat Linux Slax 15 x64.
Založeno na Slackware.

slax-64bit-15.0.0.iso
https://www.slax.org/

Předchozí starší verze založené na Debian fungují.
Testováno na více zánovních i starých PC a více flashdiscích.

Při bootování se zobrazí chybové hlášení:
Fatal error occured - Could not locate slax data.
Something went wrong and we can´t continue.
This should never happen.
Please reboot your computer with Ctrl + Alt + Delete ...

Lze to nějak vyřešit?

Hmm. Taky mě to mohlo napadnout na začátku.

Právě že chci ten Slax.

Vytušil jsem možnou příčinu až později. Tak to pan Ventoy dost zaspal dobu. Je k němu nějaká důstojná alternativa? Vyhovuje mi rychlá instalace na flashku, možnost jen nakopírovat. Žádné trápení se s ručním nastavováním a individuální konfigurací pro jednotlivé ISO soubory. Nevýhodou je pomalé načítání, když obsluhuje velké množství ISO.