Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nezobrazuju sa mi skupiny na facebooku

Ahoj, v lavom menu na Facebooku (resp. nikde na facebooku) sa mi nezobrazuje zoznam skupin, ktorych som clenom, takze neviem v
akych skupinach som clenom.. Ako ten zoznam zapnut? :) Je to na notebooku, ked sa tam prihlasi nejaky iny clovek, jeho skupiny mu normalne zobrazuje v lavom menu

Ahoj, skusal.. teraz som si vsimol ze napr. nemozem ani vytvorit novu skupinu... Pise mi hlasku ako keby som mal skupiny z nejakeho dovodu blokovane

Tento obsah je momentálne nedostupný
Keď sa toto stane, tak zvyčajne preto, že vlastník či vlastníčka zdieľali obsah iba s malou skupinou ľudí, zmenili nastavenia zobrazenia alebo bol ich obsah odstránený.