Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3,5 mm jack to 6,3

Dobrý den, vlevo je 3,5 mm kabel do sluchátkách hyperx cloud 2 který je šedivou částí zuženou. Chtěl jsem sluchátka zapojit 3,5 mm novým konektorem končícím 6,3 mm konektorem do zvukovky, jenže ten 3,5 je tlustší a do sluchátek se nevejde. Jee sehnat takový konektor jako ten co je vlevo co končí 6,3 mm ? Nebo to mám vzít strouhátkem aby se vešel ? Děkuji, přeji hezký večer.

To ti nevadi ze jeden je TRS (stereo sluchatka) a druhy TRRS zapojeni (stereo sluchatka+mikrofon)?
Navic je tvuj popis docela zmatecny - ale asi jsem pochopil ten TRRS jack sedou casti se zapojuje primo do sluchatek. Tipuju ze to osazeni je tam naschval proto aby jsi nezapojil kabel jiny (treba diky nejakym funkcim navic, treba napajeni podsviceni apod.). Takze nedoporucuji nic strouhat, navic kdyz mas stejne spatny konektor.