Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivace Win XP

Může mi prosím někdo poradit, jak u MS aktivovat legální systém Win XP Home ?
Případně jak to obejít, aby systém fungoval ?

Mám legální verzi, ale MS nejspíš zrušil aktivační server, takže instalaci (kterou nutně potřebuji pro využití starších programů) nelze dokončit.

ladislavrehak@mail.cz

najprv musíš dokončiť ínštaláciu a až potom aktivuj wxp,wxp sa neaktivuje počas inštalácie,nieje tam žiadna položka ani spôsob na aktiváciu nedokončenej inštalácie operačného systému,aktivuje sa až plne inštalovaný,plne funkčný systém............jedine pokial inštaluješ upgrade verziu wxp,vtedy si inštalátor vyžiada na overenie vloženie originálneho inštalačného disku windows,z ktorého je možné previesť upgrade.....microsoft žiadny aktivačný server nezrušil,pokial máš legálny wxp a platný produktový kod,normálne sa dá aktivovať cez internet.....