Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starý HDD v novém PC

Dobrý den,

prosím o info, jestli lze (případně za jakých podmínek) připojit starý HDD z PC s 32 bit architekturou Windows 10 home k novému stroji s 64 bit architekturou Windows 11 home? Jde mi o data, abych je nemusel nějak složitěji přetahovat. A nebude se prát starý plotnový 2,5 HDD s novým SSD diskem?

Moc děkuji za rady.

Pokud se v tom PC nechceš hrabat, vymotávat kabel od zdroje a zapojovat SATA tak
https://m.alza.cz/orico-2588us3-v1-bk-bp-d5853601.htm?gclid=Cj0KCQjwj7CZBhDHARIsAPPWv3f45QCmX-AhozNYFWqRvLmcwY8_VfOmCgt4syF_YaamL6dVQIrmIk0aAtN_EALw_wcB&kampan=adw4_prislusenstvi-pro-it-tv_pla_all_obecna-css_externi-boxy_m_1003717___ORI058_456135983247_~109587574027~
Nevím co je to za matros možná.plast

Já teda mám.na častější použítí
https://m.alza.cz/axagon-ee25-a6m-screwless-raw-alu-box-2-5-hdd-ssd-superspeed-usb-5-gbps-d7134762.htm

Vyhnes se tím i možnému nastavování boot pořadí pokud to pripojis až najedou win