Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook a pohyb v něm

Už jsem na internetu mnoho let ale přiznám se že Facebooku nerozumím :-( Tam jak jsou skupiny například F1 nebo Xiaomi a tak když přispěji třeba do skupiny F1 budou o tom vědět "přátele" které mám nebo ne ?díky

Poz. Za mě Facebook nebrat :-D :-D

facebook nebrat - problém vyriešený

Kto sa vyzná do problematiky facebooku ten facebook nemá. Inač všimnime si že kto sa vyzná do OS tak ani Windows nemá :-D

Je zvláštne ako si ľudia v mnohých ohľadoch nechcú nechať poradiť. Kupujú si auto také ako si kúpi miestny pekár a nie ako kúpi miestny automechanik. Kupujú nový PC/NTB/TV taký ako kúpil kamarát alebo niekto z rodiny pracujúci v bežnom zamestnaní a nie, nenechá si poradiť od niekoho kto v danom segmente pracuje a venuje tomu extrémne veľa času celý život.

U auta či počítačov to ešte taký problém nieje, základné funkcie plnia všetky, a má to hodnotu, takže vieš prípadne predať na bazári.... ale v prípade Facebooku a softwaru všeobecne je to skutočne iná kapitola....