Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hacknutý youtube? Neznámá videa

Už dva dny v kuse mám historii plnou indických videí, lajknutá indická videa, a jsem bezradná, protože jsem si heslo měnila a ze zařízení se odhlašovala. Prosím pomoc, měnila jsem hesla snad všude. Přesně 110 jejich a 110 historie.

uz nekolik let jede vetsina webu (i yt) na protokolu https, proto bych pripojovani na nezabezpecenou wifi neprozival, unos prihlasovacich udaju tudy nehrozi.

historie jeste budiz, treba to souvisi s navstivenou zemi. nepucujes nekomu ten notebuk?

ale ty lajky, to vypada na nejaky adware nebo spyware v pc. je dobre na to pustit nejaky antimalware (adwcleaner a podobne).

at ti to yt dal nedoporucuje: ty videa unliknout, navic zvolit "toto video / tento kanal nedoporucovat".