Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje tlačítko windows

Dobrý den, na pc u rodičů přestala fungovat ikona windows, nefunguje ani tlačítko windows na klávesnici. Takže pc se musí vypínat stiskem ctrl+alt+del. Ani tato možnost vždy nefunguje stoprocentně, někdy se pc sekne a jde vypnout pouze stiskem vypínače.
Vlastně jediné co na pc jde dobře je internet, ostatní aplikace nejdou otevřít, celé se to seká. Pc nejde ovládat dokonce ani ze vzdáleného přístupu z mobilu.
Pc začal mít problémy nejspíše po nějaké poslední aktuakizaci windows ale nevím přesně kdy, protože tam nebydlím.
Prosím o Vaše rady.

vypnuti PC pomoci prikazoveho radku

Open CMD :
Shutdown after 1 hour:
shutdown -s -t 3600

Shutdown after 2 hours:
shutdown -s -t 7200

Shutdown after XXXX seconds:
shutdown -s -t XXXX

Takze muzes vytvorit
Shutdown after 3 seconds:
shutdown -s -t 3

Jak psal už méďa. Udělej čistou instalaci WIN, nainstaluj veškeré ovladače k desce ze stránek výrobce a udělej si bitovou zálohu. Ušetříš příště hodně času. Zálohu můžeš udělat i s aplikacema, které nejčastěji používáš, ale v době další obdoby už budou nejspíše novější verze, takže to tak nutné není.

S tím souhlasím, taky to tak dělám. To jsem ale taky psal

Zálohu můžeš udělat i s aplikacema, které nejčastěji používáš

Předpokládám, že nikdo nebude dělat zálohu bez toho, aniž by bylo PC v provozuschopném stavu. Ovladače beru jako samozřejmost a nejčastěji používané programy klidně taky a až potom bitová kopie. Už ani nevím, kdy jsem musel PC naposledy přeinstalovat nebo obnovit, takže u mě by to bylo zbytečné.