Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Funguje jen podsvícení klávesnice a ventilátory

Dobrý den, vlastním notebook MSI GP62M 7RDX Leopard a objednal jsem si horní plastový kryt klávesnice (palmrest), protože původní měl odřené rohy. Při výměně jsem zjistil, že se musí všechno odpojit - obrazovka, disk, napájecí konektory, … Podařilo se vše zapojit zpět, ale po spuštění PC se jen rozsvítí klávesnice, roztočí se větráky a jde slyšet HDD. Dokonce ani LEDky nesvítí, jen jedna při spuštění problikne. Mám tedy podezření na chybu základovky nebo CPU. Co myslíte?

mohol si pri neopatrnej manipulácii poškodiť hrany čipsetu,ktorý je na spodnej strane zákl.dosky absolutne ničím nechránený,alebo niečo zle znovu zapojiť,alebo miesto odpojenia odtrhnúť niektorý konektor,hlavne ten na lavej strane,ktorý je dosť "hlúpo" umiestnený pod lavým chladičom procesora a pri odmontovávaní zákl.dosky je k nemu dosť problematický prístup.....pokial si dával dolu aj chladiče,tak si mohol poškodiť aj procesor a grafiku...