Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač nelze načíst

Dobrý den provedl sem aktualizaci systému Windows 11 a nyní po spuštění PC mi to píše: Některý z ovladačů nelze načíst ovladač ene.sys......pokud ho chcete načíst musíte upravit nastavení ...vůbec nevím jak to opravit,nevíte co to je a jak to vyřešit?.

nene mám PC sestavu ale mám MSI základní desku,jinak na internetu je napsané at zkusím vypnout izolaci jádra když to vypnu tak mi to už nenaskočí ten problém ale zase ta izolace je nějaké zabezpečení a nevím jestli je to dobré vypínat.