Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je lepší volba za Archer C6?

Chci se zeptat zdali je něco "lepšího" co nahradilo Archer C6, nebo jestli je to stále "nejlepší" volba v ceně kolem 1 tisíce korun za gigabitový router.

Děkuji

Případně dodatečná otázka - C6 je teď v nabíce v normální verzi (zaoblená šasi) a ve verzi "v3.2 (hranatá šasi).
Specifikace se zdají identické, snad jen antény jsou oddělávací v té hranaté verzi.
Je mezi nimi nějaký rozdíl či důvod, kterou verzi raději upřednostnit?

[95860-c6verze-jpg]

archer c6 byl dlouho dobrá možnost za dobrou cenu, tuším s dvoujádrovým procesorem, takže zvládá domácí zátěž.
ještě není k zahození, ale doba pokročila, dnes bych pokukoval po tplink ax20.

pokud je rozpočet omezen, klidně ten c6, pididetaily mezi hw verzemi bych neřešil. (novější může a nemusí ve firmware lépe podporovat jejich one-mesh)