Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CPU + základní deska podporující DDR3

Ahoj lidi. Heledte budou vánoce a rád bych si koupil (bazar) cpu a desku s tím že mám 16gb ddr3 ramek už u sebe.Budou používané na Gaming ( konkrétně pubg ) Mám dost malý rozpočet cca 3.5k. Chtěl bych si nechat poradit od odborníků po čem koukat v poměru cena výkon. Ted' mám cpu fx 6300 s RX 570 a vidim že mi fxka dost brzdí. Díky moc

Změna předmětu, původně: CPU + ZÁKLADNÍ DESKA PODPORUJÍCÍ DDR3 (host)

Pokud zapomeneš na použití těch ddr3 pamětí budeš mít volby výrazně jednodušší a "normálnější" ve smyslu nebudeš měnit starý šrot za podobně starý šrot. Ten intel 47xx totiž má už taky 8let.
Na 16GB DDR4 ovšem budeš potřebovat dalších cca 1450Kč pokud to budeš brát v novém.

Pokud to funguje zkusil bych cpu,ram a desku prodat v kuse. O desku by zájem mohl být .... ale musíš v kuse.