Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pink Big Tower

Čaute,
zháňam pre dcéru nejakú väčšiu a kvalitnejšiu PC skriňu. Super by bolo ak by bola ružová, ale dala by sa prekusnut asi aj červená. Cena do 250€ cca.
Zostava je:
Asus ROG STRIX B550-F GAMING
AMD Ryzen 7 3700X(Be quiet! DARK ROCK TF2)
16GB Corsair Vengeance LPX RED 2x8GB KIT DDR4 3600MHz CL18
2xMVMe SSD Samsung 970 EVO PLUS 250GB+SSD Intel 510 series 120GB+SSD WD Blue 500GB
GPU: Asus RogStrix RTX 2060 6GB
Sound: Creative Sound Blaster ZxR
PSU: Seasonic Focus GX 550 Gold
CASE: Genesis Titan 700 RED
Ideálne ak by sa to dalo kúpiť SK, CZ, prípadne D, A.
Dik za rady.
PV

A důvod proč větší ? Něco co máš se tam nevejde, přehřívá se to nebo tam chceš tam dát vodní chlazení 360mm ?

Já bych teda místo skříně vyhodil ten klasický disk a dal tam nvme 1TB(s rozpočtem máš i na 2TB) a skříň dal pod stůl, už do ní bude moct kopat.
Nebo jí tam dal rgb ventilátory....ale neber to že chci rejpat.

Bude sa sťahovať do novej detskej izby, tak by chcela novú. Táto skriňa, čo má bola kúpená len z núdze lacná varianta cez koronu, keďže bolo treba tri deti na dištancom nejako počítačovo ošéfovať. Vetraky má vymenené za blikacie, lebo tie čo boli v tej skriny zacali pomerne rychlo hrčať. Objem SSD je pre 8rocnu dostatočný.

Ta TURBO-COC vyzera vyborne, ma to HUB na RGB vetraciky, ma to super kablemanagement, co som si pozrel nejaky youtube a dokonca vrtulku zozadu na dosku? Kable manazment na terajsej skrini je hrozny, je to tam natlacene vsetko za tou druhou bocnicou a zavrete dost nasilu. Zpredu to v skrini nevyzera az tak zle, ale tam vzadu, aj ked to nie je vidiet, je to doslova namackane.