Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaseklé okno v obraze

Dobrý den,
několik posledních dnů řeším na svém notobooku tento problém: V pravé dolní části obrazovky se zobrazuje okno, které se nedá zavřít, ani jinak vyřešit. Není vidět žádný text, logo nebo podobně. Po restartování počítače toto okno vždy na chvíli zmizí, ale přibližně po půl hodině se zase objeví.
Nesetkal se někdo z Vás s něčím podobným?

Otvor správcu úloh(klikni pravým na lištu a vyber voľbu), je tam karta s označením "spustenie". Tam nájdeš to čo sa spúšťa pri štarte tak skús pozrieť prípadne nahraj sem screen.

Ešte mi napadlo že či nemáš nastavené zväčšenie v prostredí windows. Niektoré programy sa potom nesprávne zobrazujú a možno tam je hlavička toho okna s názvom a možnosťami ale nezobrazuje sa. Klikni na ploche pravým a zvoľ nastavenie obrazovky. Máš tam nastavenie mierky iné ako 100%?