Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Má rychlost uploadu vliv na rychlejší načítání stránek?

Zdarec, jen takový menší dotaz. Má větší rychlost uploadu vliv na rychlejší načítání webových stránek? Při mém downloadu je upload poněkud pomalý.

toto jsem naměřil......

Rychlost downloadu 5060 kbps
632.51 kB/s
Rychlost uploadu 135 kbps
16.88 kB/s
Teoreticky lze stáhnout 2223 MB za hodinu, 52 GB za den a 1560 GB za měsíc
Minimální odezva * 278 ms
Maximální odezva 461 ms
Průměrná odezva 307.00 ms

Změna předmětu, původně: Upload (JaFi)

Otazne je co si vlastne meral...
Ja mam taky dojem, ze si meral nieco ine ako potrebujes...

Odozvy su dost ubohe... Bodaj by ti to neblblo ked pol sekundy sa musi cakat na potvrdenie kazdeho paketu...
Rychlost nieje vsetko, zavisi aj na odozve...

Vies zistit ako je zatazeny server na druhej strane z ktoreho chces nieco tahat?

Za dalsie... cez kolko hopov sa k tomu serveru dostavas a aky stav liniek je v kazdom useku?