Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FPS dropy ve hrách

Zdravím. Vzala jsem si bráchův PC, jelikož má lepší parametry než můj starý PC. Bohužel mám ale ve hrách FPS dropy, třeba že mám normálně 100 FPS a pak najednou třeba 50 a hra se prostě seká/laguje. Převážně hraju 3 hry: 1) World of Tanks = tam jsem ty lagy vyřešila locknutím FPS a jde to krásně plynule, i grafiku mám vyšší. 2) League of Legends = tam ty lagy jsou jen občas a když už, tak to nijak moc nezasahuje do hraní a zůstává to stále hratelné, ale samozřejmě bych uvítala, kdyby tam nebyly vůbec. 3) Red Dead Redemption 2 = to je největší problém, tam ty lagy jsou skoro pořád, ve story módu i v online módu a je to skoro nehratelné. I když dám všechno nastavení na Low, pořád tam ty lagy jsou. Nevím jak je to možné, před nějakou dobou se ty hry vůbec nelagovaly a všechno šlo úplně krásně plynule. Byla bych ráda za jakoukoliv radu jak se toho zbavit. Zde také posílám info při hraní RDR2.

Informace když hraju RDR2:
Procesor: 61%
Paměť: 61%
Disk: 0%
Síť: 0%

AMD Ryzen 5 2600 není dneska už žádné terno. Hra RDR2 je tuším pro konzole a pro PC není zrovna dobře optimalizovaná, má s tím problémy více lidí.
Máš nejnovější verzi hry? Co si vím, tak vyšly nějaké opravné patche, které tohle řešily. Tu hru neznám, tak snad jen můžu poradit, abys mrkla, jestli není nějaký update, který to řeší. Máš tu hru nainstalovanou na klasickém HDD nebo na SSD? Pokud na HDD, tak ji nainstaluj na SSD.