Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Videoreklama ve videu na webu?

Když vložím svá videa z YouTube na svůj web pomocí kódu, tak se na nich nezobrazuje reklama. Tudíž mě YouTube nepočítá přehrání reklamy jako přímo na YouTube. Existuje společnost která by vložila reklamy do každého videa na mém webu? Nebo jak to udělat aby se přehrávala reklama i mimo YouTube kanál?

rovnou odpovím že nevím.

si tam dej statický obrázek, bude jako odkaz na nový tab (ať se návštěvníkovi neztratí tvůj původní webik) co povede na tvůj kanál yt, kde se bude reklama tučně monetizovat.

to je poprvé co vidím přání, aby na čímsi stupidním webiku v pidiokně někoho sraly ještě další reklamy.
leda že by měl tázajíci rodiče v tv prima, jinak tu úchylku nepochopím.

Ta reklama se ti nezobrazuje, protoze jses IMHO na svem PC pripojen ke svemu učtu google.

Jinak ty reklamy tam mas nejak nastaveny ? Nebo jsi jen nahral video na YT a cekas ze se reklamy nastavy auto ?

Existuje společnost která by vložila reklamy do každého videa na mém webu?

Protoze uz ted nepouzivas AdSence od Google ?