Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook - hláška Obsah teď není dostupný

Obsah teď není dostupný
Když se tohle stane, obvykle je to proto, že vlastník obsah sdílel jen s malou skupinou lidí, změnil nastavení soukromí, nebo byl obsah odebrán.ato hláška se mi objevuje u pár fb stránek poslední cca týden.Nevíte cos tím?Moc díky.

Změna hloupého předmětu, původně: facebook (host)

Obvykle se hláška týká příspěvků, které někdo umístil do skupiny, jejíž nejsi členem a tudíž na to nemůžeš koukat. Mám pár debilů, co mi posílají nějaké hlody ze svých skupin, do kterých nemám přístup (ani zájem) a tak to hudrá tuhle hlášku. Ignoruji, protože už mne nebaví těm pitomcům neustále psát, že nevidím příspěvky z jejich skupin, ve kterých nejsem.