Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde vytvořit bitovou kopii nástrojem ve Win.10

Nejde vytvořit bitovou kopii systému ve Win.10 Pro. V grafu vytváření se objeví červená čára a hláška, že na disku úložiště
(u mne je to druhý fyzický disk SSD a je přitom na něm 118 GB volného místa),
nelze obraz vytvořit pro nedostatek místa. Nová instalace OS nepomohla. (program Aomei Backupper to běžně ukládá!)

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Tak proč nepoužíváš ten Aomei Backupper, když je navíc zdarma. Mně se osvědčil program Clonezilla, klidně vyzkoušej. https://www.root.cz/clanky/clonezilla-klonovani-disku-levou-zadni/
Otázka proč to nejde ve Win10. Není třeba ten klonovaný disk větší, než je volného místa na cílovém disku? Win 10 nepoužívám na svém PC, ale ani bych se tomu nedivil, kdyby Win10 potřeboval dvakrát více volného místa. (To ber z nadsázkou).
Umí to i mnou oblíbený https://cs.gov-civil-setubal.pt/2-best-crucial-cloning-software-how-clone-without-data-loss
MiniTool Partition Wizard, navíc si můžeš libovolně měnit velikost oddílů bez ztráty dat.