Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2-spyware malware

Zdravím, mám dotaz, ovšem že zase k webu, omylem sem rozklikl obrázek v google, který mě převedl na 2-spyware stránku, údajně je infikována virem, psalo o tom pár lidí na redditu, a také na microsoftu. Virustotal říká že s tím nic není, ale nechce se mi tomu věřit. Někdo psal že navštívil tuto stránku, a prý mu vysály účet. Samozřejmě že někdo může chtít tu stránku pošpinit, ale nikdy nevím. Chci se jen zeptat zda někdo nenašťívil tuto stránku a zda se mu něco vyskytlo v počítači nebo něco takového.

Děkuji.

někdo tvrdil, někdo něco psal, nic nenalezeno.
a přesto jsi ochotný zbytečně reinstalovat windows.
smějeme se naivním důchodcům s hrnci a denně přeposílanými řetězovými maily, ale jejich vnuci nejsou o nic lepší.

potřebuješ kontrolu na spyware (čili ne zbytečný antivir): adwcleaner
měl bys vědět co se ti spouští po startu: ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).
měl bys mít přehled co běží v paměti. místo totálně nepoužitelného správce úloh je to: process explorer

přesměrování na nějaké tupé stránky nutně nemusí znamenat nákazu pc, to jsou spíš pohádky.

Super, rozumím že já jako "vnuk" nejsem o nic lepší, ono stejně na internetu číhá nebezpečí a něco jako já naletím na vše. Adwcleaner vyzkouším, co se mi zapne při zapnutí pc prohledám/ vše co jste napsal "udělám". Ovšem že to vysoce pravděpodobně je jenom můj tupej pocit že jsem něco po*ral.

Taková zbytečná poznámka, mě nedělá problém nainstalovat nový Windows, počítač nevyužívám k ničemu jinému než hraní.

Ono v této době je možné docela všechno.
Při prohlížení té stránky jsem používal "doplňky ve firefoxu" ublock který prý blokuje Javascript. - dodatečná připomínka

A děkuji mnohokrát za rady. Přeji hezký zbytek víkendu.