Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jednotka pro obnovení + bitová kopie systému - amatersky dotaz

jednotka pro obnovení

Lze z flash disku - jednotka pro obnovení - obnovit soubory, nebo alespon nainstalované aplikace A- po přeinstalaci operačního systému?
B - na jiný počítač ?

bitová kopie systému

Lze totéž udělat s bitovou kopií systému? z externího disku? obnovit veškeré soubory + nainstalované programy a aplikace v PC po přeinstalování operačního systému? nebo v jiném PC?

nebo se musí vše instalovat a nastavovat a přesouvat soubory znovu?

Pleteš pátý přes devátý.

Z jednotky pro obnovení obnovíš OS (něco jako instalace, ale včetně ovladačů), pokud tam máš i systémové soubory, jinak jen jakési opravy spouštění. A vzhledem k těm ovladačům to je specifické pro konkrétní počítač. Tvých dat/souborů se to netýká.

Z bitové kopie systému obnovíš komplet "systém" včetně programů a dat, která jsou v uživatelském profilu (žádná jiná), když to tedy bude fungovat (MS to už dlouho nedoporučuje). A je to taky specifické pro konkrétní PC.

Lze z flash disku - jednotka pro obnovení - obnovit soubory, nebo alespon nainstalované aplikace A- po přeinstalaci operačního systému?

Nie

B - na jiný počítač ?

Nie

Lze totéž udělat s bitovou kopií systému? z externího disku? obnovit veškeré soubory + nainstalované programy a aplikace v PC po přeinstalování operačního systému? nebo v jiném PC?

Nie, nie a este raz nie.

Niektore prorgamy sa daju relativne slusne prenasat medzi pc cez ich profily. Vacsinou spravis na novom pc instalaciu programu a prenesies jeho profil ulozeny napriklad v C:\users\pouzivatel\appdata\roaming\tvoj_software\profile do rovnakeho umiestnenia v novom pc.