Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako ziskat Kontakty z vacsieho poctu emailov

Mam Win XP a Microsoft Outlook 2002.

Existuje nejaka moznost, ako by som ziskal v ucelenom subore vsetky emailove adresy ludi, ktorych emaily mam vo svojom Inboxe? Mam ich pomerne dost a ist emajl za emajlom a takto rucne zaradovat emailove adresy do Kontaktov sa mi zda byt veeeelmi zdlhave. Dakujem.

Teď jsem jen něco zkusil, mohlo by to fungovat - označit zprávy, Soubor, Uložit jako...
Tím si uložíš maily do txt souboru. A pak použít nějaký šikovný editor, který umí makra nebo regulární výrazy (třeba PSPad) a odesílatele z toho vyzobat.

Neni treba. Pri pouziti PSPadu je mozne pouzit hledani, pomoci tlacitka si vybrat hotovy regularni vyraz pro mailovou adresu a pouzit tlacitko Kopírovat a vse je pekne v novem souboru

Pak bych na to pustil seradit s odstranenim duplikátů (menu Upravy) a je to :-)

Jde o to, že tím uložením do txt souboru tam kromě adres odesílatelů (o které tazateli jde) bude i hafo adres příjemců, Cc a Bc.
Takže jsem myslel, že by byl lepší ten regulární výraz, který by vyhledal řádky začínající klíčovým slovem "Od:".