Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po instalaci aktualizace 22h2 problém s myší

Zdravím.
Včera jsem po menších problémech (nemožnost aktualizace cFosSpeed driver) nainstaloval pro W11 home aktualizaci 22h2 a od té doby funguje myš jinak než dosud. Dosud se v Chrome po kliknutí kolečkem na panelu uložený odkaz otevřel nový tab. Po instalaci mohu klikat na kolečko jak chci a nic se nestane. V Edge se to chová stejně. Rolování kolečkem ale funguje ve všech aplikacích. Myš je Dell s kabelem.

Je to jen u mne nebo je to nějaká "nová funkce"?

Díky.

Tak ten problém s nVidia mohu potvrdit. A bylo to docela drsné.
Po instalaci 22h2 nejen, že nefungovala myš, jak jsem čekal, ale další den se objevila hláška o chybné verzi ovladačů pro grafiku. Kromě toho, když jsem se chtěl dostat do složky které je na Ploše, tak jak by to byl obrázek. Nešlo se do ní dostat. Jako další přestala tisknou HP 1022, Vím, je to starší kus, ale dosud fungovala. Jako další byla hromada aktualizací ve frontě, které ale nešly nainstalovat. Plus další záležitosti na které jsem už raději zapomněl.

Nakonec jsem se musel vrátit k bodu obnovy před instalací 22h2 a začít instalací nových ovladačů pro grafiku i když jsou z 2021-09-20 a na tuto aktualizaci určitě nereagují. Proč, když Palit GeForce GTX 750 Ti je starší karta a nebývá obvyklé, aby vyžadovala nejnovější ovladače, netuším. Pak se to už začalo chovat rozumněji, sice s problémy, ale ty se postupně dařilo řešit. Aktualizace už jsou všechny nainstalované a vypadá to, že to je stabilní. Otázkou je, na jak dlouho.