Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google, google analytics a milfs.ru

Vážení, dovoluji si dotaz.

Ví se, prosím, jak se dá zbavit níže k vidění a podobných mailů do Gmail? Poslední dobou kolem 50 denně, ten nejníže k vidění je od rekordmanů, asi 5 letých zasilatelů a Unsubscribe není jejich funkční, hází link na další unikátní stránky s registrací s linkem především na milfs.ru.

První tři k vidění jsou několikaměsíční nováčci a v jednom po kliknutí na link se mě otevřel Google Analytics (Ga dále). V Ga jsem se dočetl, že je možné zrušit registraci, ale zmíněné může jen správce, a pod správcovství jsem se nedostal. Zde by také našla se rada k tomu, prosím?

Děkuji, xga

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.1 miles away,24 yo - BoPeep rate your broadcast(s)! ..... hollered - fau00E7ade: hijacking; normalu201D, looking, weeks, kidney;, loudest, paralyze, towards

Karina Conley <ju.tene@tosoftax.pp.ru>

19:24 (před 37 minutami)

komu: mně

angličtina

čeština

Přeložit zprávu

Pro jazyk angličtina překlad vypnout

4.1 miles away, 24 yo BoPeep rate your broadcast(s)! FULL INFORMATION >>> BoPeep's naked broadcast(s)

OdpovědětPřeposlat

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

It is Angeles. Do you know me?

Jesse Wilson <jessewilsonw69@gmail.com>

19:18 (před 45 minutami)

komu: emmanuelburce1967, allbrittontim4, ricobryssinck, wendydevries1968, vbock4, lorenzovcp12, singhjunior2306, gbuck2015, joewylie247, joeycorso3, dentellimarco62, klauskunzke, bernardchauchis3, granobreads, robbiegannon3, jefferytracy0, dmwlindenberg, irfanosmanovic63, sealsterry316, andrewlumsden57, timduckford, mně, nathanaeldewaele4, smallingtravis86, lairdhammy85

angličtina

čeština

Přeložit zprávu

Pro jazyk angličtina překlad vypnout

invalidasemos, +1847469570 bineaseis amainabais pedaladas, constase marcarias engrudar bizcorneemos embellaquecieses adventistas.

Pole pro přílohy

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hiya!! Look for me here! We may decide everything in private talking ;)

amministrazione@emcr.it

5:04 (před 15 hodinami)

komu: mně

angličtina

čeština

Přeložit zprávu

Pro jazyk angličtina překlad vypnout

My name SharondaMy username: Moonflower 721827688Whats up. I like you and I'm asking you out on a date ;) %%%Click - MY VIDEO! #77e809 02884

Pole pro přílohy

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vstupte na naši online platformu zaměřenou na národní šoustání

porn state tv

Důvěryhodná šukací stránka <techvpp@annun.org>

út 11. 10. 16:12 (před 1 dnem)

komu: mně, bakliklukas1989

Dejte si na tuto zprávu pozor

Gmailu se nepodařilo ověřit, že zprávu opravdu poslal odesílatel annun.org. Neklikejte na odkazy, nestahujte přílohy ani v odpovědi neuvádějte osobní údaje.

Nahlásit spamOznámit phishing

Národní Milostná Dostaveníčka

nejnenáročnější metoda, jak si DNES ZAMRDAT

podívejte se na tuto online platformuPožádejte o přístup k lokalizovanému sexu ihned a zadarmo

Unsubscribe from mailing list

loading...

Unsubscribe není jejich funkční

Podle všech počítačových příruček je unsubscribe ten nejhloupější nápad, tím dáte najevo nejen, že daná schránka existuje (což se dozví mj. i tím že se jim ten spam nevrátí), ale i dáte najevo, že takové spamy čtete. Alespoň to tak píšou v každé učebnici, zkušenost s tím nemám. Svého času bývalo podobně zaspamované centrum.sk (cz kupodivu ne), za těch 14 dnů, po které se tam udržovaly ve spamovém koši bývalo těch mailů řádově 500 (tedy zhruba 50 denně). Naštěstí to všechno šlo do spamového koše, ale blbé bylo, že tam občas padaly i nespamy, a hledejte jeden mail v takovém bordelu. Dost zaspamovaný máme i pracovní mail, ale jsou to jednotky denně, a chodí to ve vlnách (asi když se podaří ajťákům zablokovat všechny viagry, i v!agry a v1agry, tak chodí třeba viаgrα, řekněme pro příklad), to neni zase takový problém (horší je návrat z dovolené, pokud ji trávim mimo internet, tak se tím musím prokousat a nejdřív spamy vyházet, ale beru to spíš jako zábavu). Kdo komunikuje v češtině, má to jednoduché, stačí mu zablokovat vše co neni čeština (a slovenština pochopitelně) a 99% spamů ošetřených.