Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PHP - Jak exportovat text z URL, kam se nedostanu bez přihlášení?

Dobrý den,

V Excelu evidujeme data z SharePointu pro větší přehlednost. Problém je, že se to musí dělat ručně, což je extrémně zdlouhavé.

Napadlo mě to dělat pomocí PHP, že bych mu vypsal všechny URL, on bych z nich vytáhnul informace a vyfiltroval a pak bych je už snadno porovnal s Excelem.

Problémem jsou dvě věci.

1. Jak vyexportoval data? Jak správně vyfiltrovat, to bych pak vyřešil, jde mně spíš o ten export.
2. A primárně jde o to, jak se dostane do URL, kam mě to nepustí bez přihlášení?

Prosím o radu,

Děkuji

Díky, ale tohle už jsem vesměs našel. Chtěl jsem si to zjednodušit. Jenže, než bych vytvořil nějaký kód, tak to dříve zkontroluji ručně.

Proto bych, prosím Vás, potřeboval něco hotového, co bych kdyžtak mohl rozšířit pro hromadnější export případně upravit pár údajů.

Většinou když člověk něco programuje, je to pro zjednodušení práce. Ne naopak. :-)

To si musíš rozhodnout, jestli je pro tebe snazší (a rychlejší) to dál dělat ručně v Excelu nebo si najdeš čas udělat to jinak, a tím ušetříš čas energii do budoucna. Ale když nemáš náladu, tak to je jasné.