Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lcd monitor , jaký by byl vhodný

Tak , nevím na co se mám zaměřit a tímto vás prosím o radu a vaše tipy jaký monitor LCD by jste mi doporučily.
momentálně mám 17 palcový CRT monitor HYUNDAY Image Quest V 773 ( au už mě bolí oči,no jo no denně cca 6 hodin)
cenu prosím taky nějakou "slušnou" , nevím cca do 4000,-kč! dá se to vůbec pořídit za tuto cenu?
děkuji

prostě bych prosil o radu na co se mám zaměřit.
klidně by mi možná stačila i 17", ale pokud píšete že za tuto cenu se dá sehnat i klidně 20" tak proč nejít do toho věršího.
a ostatní parametry mi nic neříkají. jas, kontrast, odezva atd.
jám mám PC hlavně ke každodennímu užívání cca 6 hodin, hry já nepotřebuji hrát,