Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wordpress náhledový obrázek?

Chci dát do hlavičky webu wordpress kód
<link rel="previewimage" href="obrázek.png" />

Ale aby se automaticky měnilo "obrázek.png" za náhledový obrázek každé stránky. Pod jakým kódem to najdu ve zdrojovém kódu wordpressu?

Při vytváření článku zvolíte "vložit náhledový obrázek". Já potřebuji zjistit, jak je ten náhledový obrázek ve zdrojovém kódu v základní šabloně WordPress uveden. To mě stačí a doplním si to do toho HTML kódy co potřebuji přidat.

Díky to je přesně ono. Hází mě to ale chybu když to dám do kódu.

Parse error: syntax error, unexpected token "<", expecting end of file in /data/web/virtuals/274571/virtual/www/wp-content/themes/magazine-hoot/single.php on line 3
<?php
// Loads the header.php template.
<link rel="previewimage" href='<?php the_post_thumbnail(); ?' />
get_header();
?>