Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Webview

Doniesol mi známy zariadenie, ktoré slúži ako Virtuálna pokladnica. Je to Android zariadenie (Android verzie 6.0) spolu s integrovanou tlačiarničkou. Problém je v tom, že v ňom neviem rozbehať novú aplikáciu VRP 2. Táto, podľa vyjadrenia výrobcu aplikácie, potrebuje Android verzie 5.0 a vyšší a nainštalované Webview. Problém vidím vo Webview. Podarilo sa mi nainštalovať do zariadenia rôzne verzie Webview, ale aplikácia sa nespustí (spusti sa, ale zobrazí len bielu obrazovku). Webview po spustení zobrazuje informáciu uvedenú v prílohe. Čo sa tým? Chápem tom tak že aj keď Webview nainštalujem tak dané Webview nie je používané? Aké Webview ale potom používané je? Potrebujem aby bolo používane Webview aspoň verzie 60, prípadne vyššie. S tým by aplikácia mala ísť. Čom s tým?

Co jsem se díval na vývojářské weby, tak s webview na Android 6 je víc problémů - obvykle se nezobrazí obsah.
Přece jen je to starý systém a vypadá to, že v tom zařízení je nějaký upravený.
Ještě můžeš zkusit pohledat, zda neexistuje upgrade na novější android.