Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stažení mapových kót

Ahoj,
na geoportálu v geoprohlížeči (a nejen v něm) jsou vyznačené kóty. Lze nějakým způsobem vyexportovat jejich seznam? Čím podrobnější, tím lepší - rád bych z nich vytvořil body a zanesl je do své mapy. A to ne jen těch velkých bodů, ty už jsem našel, ale i tyto, viz obrázek.
Děkuji

Často je to jen naskenovaná "klasická" mapa ... tedy nakreslená ručně (podle zaměření v terénu a nějak nakalibrovaná na digitální "rastr"). Body z toho uděláš právě jen ručně/klikáním, i ty kóty musíš psát ručně (čísla by měla souhlasit s výškou bodu, ale není to nijak ověřované, takže se to může lišit). Podklady jsou někde v archivu na papíře :-)