Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Jak se prosím jmenuje tato píseň? Už si nevím rady, jak ji identifikovat

Omlouvám se, že píšu tak pozdě večer ale už si nevím rady. Zkoušel jsem Shazam, AudD, AHA music abych mohl identifikovat tuto píseň ale žádná z aplikací nenašla žádnou shodu. Můžete mi prosím pomoct, nějakým způsobem zjistit název této písně? Byl bych vám moc vděčný, opravdu.

Píseň jsem sem nahrál v mp3 jako přílohu.
Předem vám moc děkuji a hezký večer.

tohle do PC poradny nepatří (Kurt)

Řešení:

Velice vám děkuji (i vám ostatním), že jste mi píseň pomohl najít. Opravdu velice si toho cením, jsem vám co nejhlouběji zavázán.
Právě jsem se vrátil domů z práce a teď ji doma poslouchám na maximální hlasitost v reprobednách. To by bez vás nebylo možné, ještě jednou díky.