Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Dell Precision M4800 - je vhodný pro syna do 5. třídy?

Dobrý den,
potřeboval bych poradit ohledně notebooku pro syna(5 třída). Od známého můžu koupit Dell precision M 4800. (Intel Core i7-4910MQ,NVidia Quadro K2100M,16GB Ram,500GB HDD,250GB SSD,Baterka 50%) za 8000kč.

Jelikož se v tom nevyznám, tak prosím radu zda to vzít,nebo raději připlatit a koupit něco nového kolem 12000 Kč.. Měl by to na blbosti do školy a občas Fortnite.

Děkuji

Změna předmětu, původně: Notebook dell (host)

Mně to za 8.000 nepřijde úplně levný. Na druhou stranu herni dělo nepořídíš ani za 12.000. Fortnite sice neni nijak náročná hra, ale prostě je těžké tohle poradit. Starý noťas za ne úplně nízkou cenu nebo nový noťas, který taky nebude žádný velký zázrak. Opravdu těžké radit.

Ahoj,dík za odpovědi. Přenášet to nikam nebude. Klasické PC mám a vcelku výkonné. Jen chce svůj noťas a hraje převážně Fortnite což asi není až tak náročná hra. Tak jsem si říkal, že by to mohlo stačit. A navíc nechci do toho moc investovat.