Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem fdd mechanika na usb

Zdravím,potřeboval bych radu ohledně disketovky...Existuje něaká redukce s klasické disketovky s pc na usb? Na netu jsem zatím nic neobjevil.
Popř.jestli mi mužete doporučit dobrou externí usb Fdd mechaniku...Kdysi jsem si jednu pořídil a hruza...Diskety brala,jak se jí chtělo....Zmačku už jsi nepamatuji..
Díky za odpovědi..

jestli to tak provozuje doma, je to jeho zbytečný omyl, že z těch nespolehlivých disket ještě něco přečte.
když má takový historický výrobní pc co nemá náhradu, pak musí hledat, než nějakou funkční usb mechaniku najde, nebo to půjde obejít přes cd. loni jsem křísil jeden takový krám z doby pazourkové.