Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Note 8 a Samsung VR headset

Zdravím, má někdo informace jak umožnit na note 8 používání prohlížeče oculus a youtube (netflix atd) v dnešní době ?
Před rokem to ještě fungovalo. Dnes když jsem se chtěl přihlásit tak to po mě chtělo neustále aktualizaci a přihlášení do Oculus aplikace a facebooku. Ale vždy když jsem se o to pokusil tak to napsalo že to není možné.
Tzn. Samotný samsung mi znemožnil používání jeho produktu protože je starší buď mobil nebo Samsung VR ?

Přesněji Note 950f a Samsung Gear VR
Děkuji

Mel jsem stejne problem, u prihlaseni na FB na konci nastaveni (pruvodce) se otevrel WEB s adresou na FB a pak to hodilo zpravu cosi ze se neda pripojit zkrz bezpecnost ci cosi.

Zmizelo to, a instalaci (pruvodce) jsem dokoncil az jsem nainstaloval aplikaci Facebook z GooglePlay, prihlasil se k memu uctu Facebook a pustil OCULUS znovu.

Popripade zkus aplikaci OCULUS predtim vymazat "cache".

PS: Nevim jak Netflix, ja sem nasel v aplikacich jen PrimeVideo.
(Jinak jak das sluchatka a ses v tom kino sale tak to ma docela dobrej efekt kina :)

Tak jsem odinstaloval a nainstaloval obě věci dle návodu. I si vytvořil ten pošahaný meta account. A když se chci přihlásit k fb přes oculus aplikaci napíše to

Relaci Facebooku skončila platnost- Relaci facebooku skončila platnost nebo byla zneplatněna. Zkuste se na facebook přihlásit znovu

A když kliknu dolě na přihlásit a zadám údaje tak to napíše "žádné připojení k internetu"

....
Myslím si že Samsung těžce něco posral. Zněmožnil používání jejich produktu i když by mohl fungovat nadále....