Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kmitanie obrazu na HP Pavilione

U zakaznika zacal v nepravidelnych intervaloch kmitat obraz. Kmitanie zmizne po restarte, ci uspani a znovu prebudeni nb, cize predpokladam, ze ide o sw zalezitost.
V Event viewri som nic podstatne nenasiel, takze otazka znie, ci sa uz niekto stretol s niecim podobnym.
Je tam Win11 22H2, nb ma 2 grafiky, Iris, a GF 3050, intelacky ovladac je 30.0.101.1994 a nvidiacky je 30.0.15.1278.
Obrazovku primarne ovlada Iris na 144Hz.

To je v podstate zhrnutie mojich podozreni...cize pouzit ovladace od vyrobcu namiesto tych z MS update, pripadne znizit frekvenciu zo 144hz na 60Hz.
Zatial som nic z toho nespravil, v eventviewri bolo len kopec chybovych hlasok od moderndeplyment nejake blboti, za co mal byt zodpovedny nejaky asistent, co sa sa spusta ak mas MS acc, takze som tu sluzbu disabloval a budeme to pozorovat 1-2 dni...ked nepomoze skusim ovladac na Iris, ked ani to nie tak ten z Nvidie