Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výmena procesoru na Dell Optiplex 7010 SFF

Zdravím

Mám Dell Optiplex 7010SFF s Intel procesorom i7-3770K a grafickou kartou Nvidia GTX 1050 Ti, zdroj je tam 240W
Aký lepší procesor by som tam mohol dať aby som neodpálil matičnú dosku a aby mi to vydržal aj zdroj

Vopred ďakujem za akékoľvek odpovede a ray :)

u dellu si najdi, jake procesory tvuj typ pc podporuje.
ale bude to ztrata casu, slabou grafiku 1050 to utahne, pro vykonnejsi grafiku uz nemusi stacit zdroj a prestavba nevhodneho kancelarskeho pc se nevyplati.

sff jsou nizke desktopy mensiho rozmeru, ktere ani nemusi mit misto na vykonnejsi grafiku, navic mivaji nestandardni zdroj ktery nenahradis.
muzes sem opsat parametry zdroje (12v vetev) a pohledat jake ma volne konektory, ale nevidim to nadejne.
tento pc patri jen do kanclu, na domaci upravy se nehodi.