Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DAO - nelze zapisovat na otevřené DVD

Dobrý den, po namontování nového SSD disku se mi při vypalování běžně používaného Nero 8 na DVD s neuzavřeným obsahem se mi při přidání další položky začalo objevovat " na otevřený disk nelze zapisovat v režimu disk najednou (DAO)". Mám na PC OS Win 10 Home , vypalovačku LG a k vypalování jsem vždy bez problému s přidáváním dalších položek používal Nero 8. Nová SSD je Crucial MX500.
PC jinak běží v naprostém pořádku.
Děkuji za nějaký polopatický návod, jak docílit přidání položky a nového vypálení. Mnohokráte předem všem děkuji a přeji hezký den

Změna hloupého předmětu, původně: DAO (host)

v nerovi bude nekde volba: disk najednou / stopa najednou.
chces ten druhy rezim.

ale ten pridavaci rezim nic moc: kdyz to udelas spatne, prijdes o starsi data.
jestli se to u medii za 10kc vyplati je na tobe.