Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem máte někdo ověřený avi joiner (freeware) ?

Ahoj, pohledal jsem sice tady na poradně, i na googlu, ale nejsem spokojený s tím co jsem našel.
Ptám se teda znovu - máte někdo ověřený avi joiner (nejraději freeware), který funkčně spojí více avi souborů, vzniklých stažením několika částí filmíku pomocí vdownloaderu do formátu .avi ?
Prosté sloučení třeba v totalcommanderu nefunguje, přehraje se jen první část (což jsem očekával - první hlavička píše).
Díky.

to je direct show editor. Pokavaď tam bude avisynth a tuna filtrů, tak to zvládne.
----
Mimochodem, znáš ten videáckej vtip (teď nevím jestli budu citovat doslova):
otázka: mám nějaký video, žádný program ho nepřevede a potřebuju ho převíst do toho avi, co s tím?
odpověď:tvůj formát, video i zvuk neznám, takže to převede pouze avisynth. :-)

No iste. Ja neviem co to spajate vy ale mne VD nic nepinda. A ked je nejake kdesi cosi, tak chcem aby pindal aby som nespajal nejake hovadiny a nebol z toho skripleny shit, ako leze z kdejakych joinerov (ze z toho ma WMP az error hlasky :)))
P.S. Avidemux by mal byt myslim tiez ok, ja netvrdim opak, ale nepouzivam ho.

díky, AviDemux bezproblémově a rychle převede.

Myslíte, že avi joiner to na rozdíl od AviDemuxu nepřekódovává, ale jen bitově spojí(s vyházením nadbytečných hlaviček), takže "kvalita" se nezmění? (samo za předpokladu totožných parametrů videí)