Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spojení oddílů HDD

Prosím dotaz, mám ¨2 Tb HDD, rozdělený na 2 x 1 Tb, polovina se dá formátovat, ale druhá ve správě disků je šedá a nedá se ani odstranit ani formátovat.
Lze nějakým programem oba oddíly spojit v jeden, nebo je problém v HDD.? Děkuji.

normalni postup je pustit na to normalni = opravdovy partition manager.
free je jich plno, uvis to srozumitelne graficky pred sebou a nemusis tapat v prikazovem radku nezname prikazy.
treba: niubi, minitool, ...