Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje Ochrana Application Guard

Známému přestalo fungovat okno "Ochrana Application Guard" v Edge. Nabíhá a přitom stále ukazuje 50% a po chvíli ohlásí nějakou chybu (bohužel jsem neopsal) a nenaběhne. Ani odinstalace, restart a nová instalace této funkce nepomohla, je to pořád stejné. Má asi 5 let staré PC s W10, aktuální verze/build (dělalo to jak na 21H2, tak na 22H2), Intel i3, SSD. Jiné problémy nemá, čističe nepoužívá, přihlášen je jako "uživatel" bez práv správce. Nemá s tím někdo zkušenost?

A četls to, co je tam napsané? Jak v článku tak v příspěvku. Já to pochopil tak, že se toho chce zbavit nebo to nastavení změnit.
Pokud tu první horní položku nastaví na nulu, tak to deaktivuje.

Jestli se toho chce zbavit, tak takhle:
Jít do registrů a změnit:

Registry Hive HKEY_LOCAL_MACHINE
Registry Path SOFTWARE\Policies\Microsoft\AppHVSI
Value Name AllowAppHVSI_ProviderSet
Value Type REG_DWORD
Default Value 1 Tady 1 změnit na 0
Min Value 0
Max Value 3 Tady 3 změnit taky na 0

Možnosti: 0. Zakázat Ochranu Application Guard v programu Microsoft Defender 1. Povolit Ochranu Application Guard v programu Microsoft Defender JEN pro Microsoft Edge 2. Povolit Ochranu Application Guard v programu Microsoft Defender JEN pro izolovaná prostředí Windows 3. Povolit Ochranu Application Guard v programu Microsoft Defender pro Microsoft Edge A izolovaná prostředí Windows