Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IMAP Microfost Outlook, mazání po 21 dnech

Emaily máme u český hosting. Připojujeme se
PC1 - microsoft outlook, pop účet
PC2 - microsoft outlook, imap účet
iPhone - imap účet
Na serveru se odmazává pošta cca po 21 dnech. Nedaří se nám přijít, jak toto změnit. Může někdo poradit?
Přeji hezký den a za případnou pomoc děkuji.

Díky za reakce. U POP účtu jsem našel "odstraňovat po 14 dnech". Divné je, že mám emaily 21 dnů .. Tak jsem zvědavý, jestli to bylo ono. Stahovali jsme všechno do PC. Ale práce s těmi daty je pak náročná, to prohledávat. PC mezitím zestárlo-slabší výkon a vyhledávání moc nefungovalo v tolika datech. Zřejmě ani u IMAP není možnost nastavit odstraňování ? Nějak jsme na to nenarazil.

Akonahle pouzivas na prijem posty 2 pc je blbost mat na jednom pop3 protkol zvoleny, pretoze ten nepracuje na zaklade synchronizacia server-klient. Napriklad odoslana posta sa ti pri pop3 uklada len na klientovi a na druhom pc ju nevidis!
Ak chces nejake automaticke mazanie starsich mailov musis si to nastavit bud bud na servri (kde asi nemas pristup) alebo na klientovi a ten to musi vediet.
Napriklad TB to vie.

For an entire account, go to Preferences > Account Settings > Delete all but the most recent __ messages > enter number > OK.

Nechci stoura, ale ani toto nie je uplne najlepsie vysvetlenie.
Zmazanie spravy na PC1 nemusi znamenat, ze sa sprava zmaze hned na PC2.
Klient na PC1 musi oznamit serveru, ze tuto spravu zmazal, zmaze si ju aj server a ked sa klient na PC2 pripoji/spusti synchronizaciu IMAP uctu na server ten mu povie, ze sprava uz bola zmazana a PC2 si ju zmaze tiez.