Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP 255 G7 nenaběhne

Dobrý den,
hledal jsem kod chyby. Capslock bliká bíle 3x pomalu a dvakrát rychle. Našel jsem, ale ta první blikání jsou popsaná jako červená. Je to to samé a jenom má kontrolka bílou barvu, nebo je to jiný význam?
Děkuji

Spatna zprava je, ze mas vadnou zakladni desku. Coz bude ranec penez, hodne tisic
Kolik bys byl ochoten zaplatit za opravu tohoto nizkorozpoctoveho notebooku ?
Nejlevnejsi verze tveho plastoveho milacka se daly sehnat za 7000kc...

Spatna zprava je, ze mas vadnou zakladni desku.

Obvykle tu dáváme odkazy na zdroje, ze kterých podobná tvrzení vyplývají.

Jsem to hledal také a našel jsem spoustu neurčitých komentářů včetně toho, že pomohlo rozebrání noťasu a jeho vyčištění. Tudíž by bylo dobré upřesnit to, jak jsi přišel na zaručenou informaci o vadné desce?

(Tím neříkám, že to nemůže být vadná deska a noťas je dobrý akorát na odvoz do sběrného dvora, ale jistota z těch blikaček capslocku nepramení.)

Skrobe,
jeste jak spravne podotyka kolega (nutne to nemusi byt motherboard), mel bys vyndat (a ocistit) a zandat pamet.
A pokud to nepomuze, tak si rovnou kup novou pamet (muzes ji do 14dnu zadarmo vratit, jak je uvedeno v zakone).
Nalezl jsem zdroj - pamet
https://h30434.www3.hp.com/t5/Desktop-Boot-and-Lockup/No-screen-on-startup-3-long-beeps-2-short-beeps/td-p/6979452
https://community.spiceworks.com/topic/2324250-what-is-solution-to-fix-3-long-2-short-beeps-no-display-hp-prodesk-400-g5-mt

Pokud jsi vyzkoušel i jednotlivě paměti nebo zkusil jiné a už zbývá jen ten možný problém na desce, tak se hlavně v servisu prvně informuj na ceny. Abys nevyhodil třeba litr za diagnostiku a pak jsi stejně nešel koupit nový noťas, až ti řeknou, že oprava bude za víc jak půlku nového.