Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosba o radu s koupí notebooku

Zdravím, mám otázku na někoho rozumného, kdo by mi uměl poradit. Mám možnost koupit notebook HP s grafickou kartou RTX 3060, která ale momentálně neběží. Notebook prý jede na integrovanou grafiku a v momentě kdy prestala fungovat RTX karta, přestal jít i HDMI port. Domnívám se, že jde o chybu v ovladači a po jeho přeinstalaci by karta zase mohla fungovat. Notebook je kvůli tomu pod cenou. Máte někdo zkušenosti s daným problémem, případně možnosti co s tím může být? Děkuju

jak pravil host.
ta herni grafika i kdyz v osekane notebukove verzi generuje nejake teplo. na telo 15" ntb uz je prilis tesne, aby se dalo rozumne uchladit.
podle me to majitel upekl, cili logicky takovy kram nebrat.

Domnívám se, že jde o chybu v ovladači

Může a nemusí. Rozhodně bych si to nejprve půjčil, zkusil to a kupoval až když by to opravdu po reinstalu začalo fungovat. Co budeš dělat s herním noťasem, který má nefunkční grafiku, kdyby to nebylo v tom ovladači?